Показать сообщение отдельно
Старый 22.03.2016, 14:45   #289
Andruhan
Бывалый
 
Аватар для Andruhan
 
Регистрация: 24.07.2013
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки 16-рам. с магазинами, "рогатые"
Адрес: Украина, Днепропетровская обл.
Возраст: 55
Сообщений: 15,520
Сказал(а) спасибо: 12,858
Поблагодарили 16,972 раз(а) в 3,483 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 24
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 2606
Andruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пленка или холстик (за и против)

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
негарячкуйте, я теж про це незнав, не сам придумав, читав, і Ви можете почитати в Комісара " Високотемпературная зимовка пчел",, до таких висновків прийшли також Мебус, Єськов, заслуговують уваги результати дослідження цієї теми покійним Хмарою, ну і звичайно, про це пишуть багато наших форумчан, мої спостереження теж цьому не перечать.
Та не гарячкую я, просто пам*ятаю, як ще вчився, викладач нам пояснював, що в кінці січня- на початку лютого, в сім*ях із здоровими матками, починає з*являтись розплод! Це було ще в 1986-87 році, інтернету небуло про Комісара я тоді ще не чув і плівку в нас ніхто не використовував, тому і звинувачувать її, у появі зимового розплоду, думаю, не варто! Тим більше, що, на мою думку, зимовий розплід- це не аномалія, а цілком природно. Ми можемо його не надовго відтермінувати в якісних зимівниках, але то вже інша тема...
Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
ні, я про таке некажу, але яка від неї користь так і непочув відповіді, наголошою, в зимку!
В мене ця зимівля була першою в корпусних вуликах, глухе дно і плівка! Да, при відлизі, з льотків текло, то й що, воно все і витікало, вулики виварені в парафіні і стоять з нахилом до льотка, зате, як міняв дно, ні в одному вулику не знайшов крупинок цукру з соняшникового меду.

Последний раз редактировалось Andruhan; 22.03.2016 в 14:59.
Andruhan вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anatolij (22.03.2016), apbsvf (22.03.2016), Bee_Keeper (22.03.2016), верес (22.03.2016), ДобровоЛ (26.03.2016), игорь 72 (26.03.2016), МЭД (22.03.2016), Олег к (22.03.2016)