Показать сообщение отдельно
Старый 29.11.2019, 16:49   #1797
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от wwlo Посмотреть сообщение
на мою думку ,якби Юра мав базові знання по бджільництву(читав букварі) а не міфічний справочник Стеля,то він би досяг високих успіхів в нашому ремеслі.Серед молодих це Андрій Сумчанин,Фабро і т.д Але він захотів все і зразу і тому прийшлось їхати в Польшу.Він гнався за кількістю сімей,не розуміючи фази розвитку сімї і коли бджолам на піці розвитку треба було носити мед,
вони займались кормлінням розплоду.І таких помилок в нього було багато бо все робив по справочнику.Але бажаю йому удачі,бо він одержав досвід,а це вже щось.
Я вже давно не розраховую що якась гарна і правильна бджолосім'я принесе мені меду, а погана ні. Або перестав аналізувати, або просто забив на це. Так в цьому році був успішний екчперимент із медовиками. Але в основном вже й не звертаю увагу на те як там танцює матка. Як мед носять.
Кожен рік є відход взимку. Дуже погані сімї не переживають зиму. А весною все починається спочатку. Хто там пам'ятає де хороші, а де погані? Починається ройова пора, і ділиш, і ділиш, і ділиш. Бо не поділиш роц вилетить. А які там фази в сім'ї? Мене вже не особливо і цікавить. Головне кількість. Чім більше сімей, тим більше хороших сімей на пасіці. А хороші сімї завжди випадково получаються. Тому бубни поки що лежать, припадають пилюкою
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием