Показать сообщение отдельно
Старый 22.12.2017, 23:00   #3102
alexleo
Бывалый
 
Регистрация: 16.12.2013
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 10
Ульи: Украинский лежак дадан 12 рамочный дадан 10 рамочный лежак 24 рамочный рогатый на 145
Адрес: киев осокорки
Возраст: 41
Сообщений: 777
Сказал(а) спасибо: 198
Поблагодарили 539 раз(а) в 234 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 11
Сказали "Не согласен!" 13 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 121
Закачек: 0
Вес репутации: 219
alexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Санчелло Посмотреть сообщение
Вiрно, ставиться мiж корпусами. За рамки я взагалi нiчого не вказував. Просто якщо корпус зробити на 5 мм вищий, можна спокiйно вставити решiтку мiж корпусами вiдходячи вiд виробництва обв'язки. I зазор зверху\знизу буде по 6 мм. Чи я чогось не врахував?
Це я не врахував варіанта що ви хочете підняти решітку над рамками і з наведених вами розмірів зробив висновок що ви хочете підігнати корпус під розмір решітки для лежака , вона якраз 325 мм і встановлюється між рамками . Наскільки я знаю то решітку в обвязці роблять або при застосуванні різаної решітки для корпусу на 8 рамок , або з метою зробити в цій обвязці льоток . В усіх інших випадках вона просто виготовлена по внутрішнім розмірам корпуса і лежить прямо на рамках , тобто являє собою готовий виріб одразу придатний до застосування . Зміна висоти корпуса призведе до зміни міжрамкового простору і забудовування .
alexleo вне форума   Ответить с цитированием