Показать сообщение отдельно
Старый 23.12.2017, 00:30   #3108
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,238
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,426 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от alexleo Посмотреть сообщение
Я й не казав що бджоли забудували повністю , прохід для двох бджіл вони залишили , я мав на увазі що у вулику з сітчатим дном можна назиму заглушити льотки повністю і єдиним наслідком стане неможливість обльоту , якщо таке зробити в лежаку то бджолам настане цугундер через відсутність доступу повітря .У вас я так розумію якраз лежаки як і в мене ?Як вирішуєте проблему проникнення мишей через верхній льток в зимку ? В яке положення ставите загороджувач ?
Верхні льотки незахищаю нічим,оставляю на один сантиметр,нижній на три сантиметри і стоїть металічна сітка,є і вулики з сітчастим отвором в дні,льоток тільки нижній,але думок закрити льотки повністю невиникало.
Изображения
Тип файла: jpg zds0k3DevME-640x480.jpg (89.7 Кб, 38 просмотров)
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием