Показать сообщение отдельно
Старый 02.05.2019, 08:16   #1771
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2975
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от пасіка Посмотреть сообщение
Зайдіть на канал матковод,там з роєвими маточниками пакети пакують на продажу...я чесно трохи в шоці,нафіга куплять ті бджоли що на 8 рамках зароїлися?В них виходить корпус бджоли це вже критична маса,який же з них медозбір візьмеш?
Ви говорите точно те, що й мій товариш. Беручи чимало меду з місцевими бджолами, він критично ставиться до пакетів і до маток. Говорить, що коли сім"я не розвивається, роїться, недоїдає меду, короче з усіх сторін спрацьовується на пакети - це не може бути в майбутньому гарна медопродуктивна сім"я. А матка, коли нема в природі взятку, не може бути повноцінною гарною маткою. Він згодився, що коли бджоляр відповідально поставиться до своєї справи, то тоді так, він людям запропонує якісний товар.
Цитата:
Сообщение от Патриот17 Посмотреть сообщение
Для карпатки и территории Карпат, это нормальная ситуация роение при таком количестве пчелы в это время года. Их взяток уже прошёл и теперь до осени нет медосбора основного. Такая ситуация из года в год и ни чё, пакеты покупаем, расширяем и качаем мед.
Не знаю, чи є така тема, але було б дуже добре порівняти кількість взятого пасічником меду і породу, походження бджіл на пасіці в кінці сезону. Дмитро, тобі треба організувати осінню екзит-пол.
бігунець вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr L (02.05.2019), trojansania (02.05.2019), Александр Ежик (02.05.2019), пасіка (02.05.2019)