Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2018, 09:22   #448
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
Є над чим подумати. Система вулика дуже зручна, но заміна гніздових для мене ще не вирішена.
для мене найважче це дістати першу рамку з гнізда...бо коли їх 10, і все там запрополісоване, залите по верху, а ще й деякі налітили воском місточки між рамками то хана... ставлю переносний ящик поряд, туди перекладаю 1 рамку з гнізда і тільки тоді можу нормально подивитись. Бо інакше без жертв не обійдуся... когось да розчавлю.

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
До сих пір не визначився наприклад з відводками.
я робила заміну маток на початку червня. При цьому забрала відводок. Основну сім*ю не підгодовувала і не стимулювала. Після того як молода матка пішла в активний засів, і сім*я почала активно поповнюватись молодою бджолою, десь кінець червня, то вони спокіно відтягнули з вощини гніздо до повного корпусу. І магазин меду ще притягнули.
Але більш за все має роль взяток- у мене тут підтримуючий є майже все літо, а в цьому році ще з липою підфортило.

Зауважу, що відводки в мене сидять перший місяць на активній підгодівлі, бо в мене суші вільної немає, а вощину треба тягнути швидко і якісно, без прогризів ті що червневі. Травневі і самі гарно справляються- сади і акація дають їм гарний *бум*

Последний раз редактировалось bee-beep; 03.09.2018 в 09:24.
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
спасатель 101 (03.09.2018)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Анатолій М (08.01.2024)