Показать сообщение отдельно
Старый 07.11.2012, 21:33   #4
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.

Всім привіт,я знову на форумі після невеликої перерви. Нашому Михайлику було зроблено 2 операції: першу 31.10 - невдала, та другу 6.11 тобто вчора -надіємся що вже буде нормально. А всього було зроблено 4 операції. Хочу перш за подякувати всім Вам за ваші молитви,а також висловити велику вдячність добродію Берендею за чималу фінасову підтримку, Бог віддячить Вам. І ще один момент - в Україні є багато дітей які потребують допомоги,здебільше фінансової. Це все в нашій країні де на апарат призедента виділяється великі міліони в день - а в наших лікарнях з нашою безКОШТОВНОЮ медециною массово помирають дітки. Всі благодійні фонди - це структури які відмивають великі гроші, і ніхто цим діткам на операції не допомагає, а дуже багатьом з них потрібні коштовні операції за кордоном.
Тільки одна благодійна організація яка реально допомагає хворим діткам на ліки - Благодійний фонд "Св. Луки Войно-Ясенецького", я знаю що пасічники люди не багаті, і грошей вистачає впритик,а лишніх ніколи не буває ,але хто хоче допомогти,зайнятись благодійністю ось номер волонтера Наталії 098-106-81-73 Ось їхній сайт http://www.31june.com/
Р.С.Думаю потрібно створити окрему тему з благодійністю. Для себе на слідуючий рік хочу виділити декілька вуликів і весь прибуток одержаний від них перераховувати в благодійний фонд. Вложение 1337 Це Вам привіт від Мішки.

Последний раз редактировалось віталий; 08.01.2014 в 13:13.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
glider (12.11.2012), Мирошнык (07.11.2012)