Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2019, 19:55   #1558
Владимир@
Забанен
 
Регистрация: 02.11.2013
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 1
Ульи: 8 р дадан ( гнездо) и магазины .
Адрес: ЮГ .Украина .
Возраст: 44
Сообщений: 7,439
Сказал(а) спасибо: 5,491
Поблагодарили 2,120 раз(а) в 1,090 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 202
Сказали "Не согласен!" 404 раз(а) в 207 сообщениях
Файловый архив: 28
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Владимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Волкотрубенко разрушитель мифов! С ума с шедшая реальность!

Цитата:
Сообщение от Кармалюка Посмотреть сообщение
Так, будують вони під свій розмір (які , на данний час, вони є 5,4-5,6 мм), а особливо під розмір черевця матки ( між іншим, матка також збільшилася в розмірі).
Якщо Ви думаєте, що я, тут, забажав зменшити бджолу до її природнього розміру , то Ви помиляєтеся, це дуже кропітка робота (хотя бажання є, а не хватає часу). Всі питання до бельгійця Усмара Боду - навіщо він збільшив бджолу, за що ми тепер платимо.
І, Ви не задумувались над тим, чому африканізована бджола так завойовує території, що там болячок немає як у наших? Можливо, все ж таки, в розмірі.
Між іншим, по цьому питанню (розмір чарунки) потрібно створювати тему, щоб обговорити всі ньюанси, Європа і Америка практикують на зменшений розмір.
З пов.
Интересная тема. Я года три назад читал и в Ютубе смотрел( уже не помню авторов) что люди хотят увеличить ячейку ,что пчела уменьшилась ..( там про среднерусскую породу говорилось)..противоречия получаються , а где истина понять хочется. По поводу Африканизируемой пчелы и её размеров тоже интересно,думаю вы правы.
Владимир@ вне форума   Ответить с цитированием