Показать сообщение отдельно
Старый 02.09.2017, 11:16   #2745
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от gru.v Посмотреть сообщение
можна тимчасово засіткувати на всяк випадок, а можна і не сіткувати, якщо нічого не прокапає, то крадіжки не повинно виникнути, а пересадити весною
а так не міняючи місця вулика можна пересаджувати будь коли, не міняти місця розташування льотків, але під вечір все ж таки ліпше, особливо якщо зміниться місце розташування льотків і новий вулик має інший колір, а поруч стоїть вулик схожого кольору
вулик має жовтий колір, а той що зараз сидять небесно -голубе забарвлення. Місце мінять не буду, льотки такі самі. Поряд схожих немає
Мене що стримує, багато рамок з непечатним медом, от і боюсь ними наляпати.
Та наче не прокапують, провела рукою, дирки наскрізної немає, просто відійшла дошка, наче її хтось рукою відігнув, як лист паперу

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Константин Корпусов Посмотреть сообщение
Small_Bee, гляньте на дно если много битой пчелы то это серьёзно,может быть и матка там уже, закройте летки. Я мазал керосином,бензином, но потом психанул и закрыл леток, взял шланг и мелкой насадкой как с душа окатил улей.со всех сторон. Пчела намокла и упала, пока сохла напада небыло, потом снова но не так уже, я снова окатил, и напада больше небыло-разлетелись после обсушки, но я не знаю как это проходит в холодную погоду-не загубите пчёл смачивая их.
а також весной зі шланга полила, просто вже псіханула. І поливала так два рази. Найскладніше мені відводки зберегти від такої напасті(((
керосин також застосовую. І буває полинь, кидаю у вулик і натираю передню стінку, але це вже для того, щоб бджола у вулику мала такий запах і не плуталась з воровкою.

Як пишуть в літературі, що воровка попавши один раз у вулик отрмує запах цього вулика і бджоли в подальшому не ідентифікують її як нападника, а як свою. Незнаю... а як тоді вона з чужим запахом у свій вулик вертається???

але мені вже легше, поряд була пасіка і немає вже.. тю-тю.. хуліганить можуть тільки мої, нащо зараз мала вирогідність, або якщо припреться якась приблуда за 4 км.- що також мало вирогідно.

Добавлено через 45 секунд
Small_Bee кошмар

Последний раз редактировалось bee-beep; 02.09.2017 в 11:21.
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Small_Bee (02.09.2017)