Показать сообщение отдельно
Старый 10.12.2015, 22:07   #43
gru.v
Бывалый
 
Аватар для gru.v
 
Регистрация: 06.09.2015
Пчелосемей: >0
Ульи: квадратні
Адрес: УКРАЇНА
Сообщений: 2,341
Сказал(а) спасибо: 1,149
Поблагодарили 2,337 раз(а) в 765 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 9 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 457
gru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Волкотрубенко разрушитель мифов! С ума с шедшая реальность!

Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Сообщение от Волкотрубенко
При подьеме на высоту атмосферное давление понижается.Кто то подымался-опускался быстро по горным серпантинам? Уши закладывало?
Нет не закладывало, так как говорите о высоте 10го этажа.
не зовсім так, адже при падінні тиску не відразу йде дощ, я не виключаю його дію на орієнтування не тільки бджіл відносного погоди, але бджоли безпосередньо перед дощем масово повертаються у вулик, і я більш вірю цій теорії: на висоті в повітряних масах перед дощем значно накопичується волога і саме це вказує бджолам, що через пару хвилин настане злива чи просто дощ, а взагалі здебільшого ці 2 фактори тиск і вологість верхніх шарів повітря вказують бджолам на те наскільки сильними і довготривалими будуть опади (негода)

Добавлено через 4 минуты
думаю можна було б по розмірковувати в питанні орієнтування бджоли в просторі, там і політ фантазії міг би бути ширшим
електромагнітні поля, магнітне поле землі, сонце яке не стоїть на місці, електростатичний заряд...
gru.v вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
amator (10.12.2015)