Показать сообщение отдельно
Старый 01.09.2012, 12:24   #27
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 574
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Охорона пасік

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Я раніше в якості сторожа думав купити овчарку чи алабая та поставити його сторожити пасіку. По задуму я мав зшити собаці костюм,доспехи - для захисту від бджіл. Цього собаку мав би прив*язати до "облегчоної будки",так щоб він з нею кілометрів 20 в годину міг бігти та доганяти злодіїв. На морді собаки ,знизу думав поставити сітку на петлях для того щоб він не зміг підбирати з землі отравлене м*ясо чи вже лежачого злодія.По периметру пасіки поставити детектори руху які будуть вмикати в собачій будці магнітофон який через підсилювач програвати запис -"Здавайтись,міліція,вас оточили". Ну як мій Геній? Планую також переодітих манекенів ще взяти на озброєння та самих бджіл в якості сторожів(злодії наступивши на приховані кнопки самі включатимут вібратор під платформою який буде дратувати бджіл). Дякувати мені не потрібно,"мелочі"!.
Ну як мій "хід конем"?
віталий вне форума   Ответить с цитированием