Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2018, 15:30   #24
Interaktiv
Бывалый
 
Регистрация: 17.06.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 25
Ульи: Лежаки, 10-12 рамкові з надставками на 230, Українці, та українці на 10 рамок з надставк
Адрес: Украина, Винницкая обл. Калиновский р-н.
Возраст: 44
Сообщений: 1,089
Сказал(а) спасибо: 864
Поблагодарили 815 раз(а) в 180 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 36
Сказали "Не согласен!" 32 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 294
Interaktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Что Выгодней и Почему?! Матководство, пакетное пчеловодство или медовое направлен

А все таки тема цікава, хоч і накинулися на людину, як завжди, тут на форумі це полюбляють. До речі десь читав, що багато великих пасік китаю, нової зеландії орієнтовані на маточне молочко, а мед це так побічний продукт. І в нас багато знаю пасічників орієнтованих на пильцу-пергу. І я думаю розводити маток-пакети це все починати важко, а ось як запрацює, приклади є, то з часом і результат буде, ось тільки як на мене виводити маток не набагато легше ніж таскати мед.
Interaktiv вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Владимир@ (11.02.2018), Олег Shi (12.02.2018)