Показать сообщение отдельно
Старый 15.10.2017, 23:37   #1514
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Шановний пане rechan, зайшов у ваш профіль і передивився фото. Сподобалась ловушка для роїв, точніше та етажерка з 2х5 альпійських рамок. Я би трішки "вдосконалив" її просто не ставив би ті вертикальні ноги, а зробив би підставку якусь знизу для збільшення підрамочного простору - рої люблять пустоту в майбутньому домі. Що це дасть? Ви витягнули цей блок, розкрутили 4 шурупи, і ті 5-ь рамок ставите в корпус, а потім вже викручуєте шурупи що тримають ті 5-ь рамок. Інші 5-ь рамок - в інший корпус. А далі вже робите що забажаєте. От тільки я не знаю з під чого ви приспособили ті бочки під роєловки. Не підкажете? І які їхні розміри? Є так звані барабани в яких транспортують всяку сипучу хімію, так вони не з такою кришкою. Буду вдячний.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
serg2121 (28.12.2017)