Показать сообщение отдельно
Старый 24.08.2017, 07:16   #5
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Омшаник !вся инфа о них-думаю пора строить)

Зимівники (омшаники) бувають підземні, полупідземні і наземні. Найкращі - підземні, це практично льох з його стабільною температурою десь біля 5-и градусів. В якості наземних дуже часто приміняють нежилі приміщення (сараї, нежилі будинки і таке інше). В них температура може бути нижчою ніж на вулиці, але не буває різких перепадів як на вулиці. Холод в них заходить повільно, виходить також повільно. Це я суджу по старій хаті яка є ще в мене.
Я от тільки не зовсім второпаю - як можна заперти касетний павільйон в зимівник? Та й назва теми не відповідає наповненю. Де вся інформація? Всю інформацію знає дядя Гугль. А якщо потрібна порада, то так і тему було б називати.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием