Показать сообщение отдельно
Старый 15.04.2014, 17:55   #1047
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рогатый улей

Цитата:
Сообщение от kosania Посмотреть сообщение
... виробники запевняють, що ОСБ екологічний матеріал...
ОСБ, ще стружка залита смолами. в основній массі це фенолоформальдегідні смоли. формальдегід внесений в список карцерогенів.
само собою, що наглядного результату, як такого, дії формальдегіду ніхто не побачить. тим паче на вулиці...
наприклад, особисто я, не ризикнув би жити в коробці з відкритого ОСБ. по роботі часто стикався з різного роду наріканнями(небезпідставн ими) на ДСП. хоча ДСП взагалі призначений для меблів. то для виробників меблів існують показання для обов"язкового кромкування всіх відкритих кромок. що говорити тоді про ОСБ, тим більше яке відкрите повністю.
Бжола буде жити в вулику з ОСБ. тим більше її вік і так короткий, різниці не буде, але сім"я з часом, можливо за пару років, цілком може відчути на собі наслідки. хоча, при підселені маток з інших пасік, все може бути в нормі.
тут вибирати кожному для себе. особисто я відмовився, з ОСБ справу час від часу маю- можу вуликів наклепати.

Последний раз редактировалось iqor; 15.04.2014 в 18:29.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: