Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2015, 19:42   #3
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 47
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Моя пасіка

gvf, електрику не поведуть просто на обійстя чи навіть до хліва, а тільки до будинку(номера).
будинку, як такого, по факту не буде взагалі. з тієї причини і нехочу залишати його і на папері. зараз один побудував. дасть Бог, поставлю маленький біля Тернополя(купив ще раніше ділянку). Я народився і виріс в Тернополі і повністю з ним не можу порвати. тим більше росте син(2,5рочки), чекаємо ще поповнення. те, що я захотів решту життя провести за 60км від Тернополя, не означає що мої діти будуть від цього в захваті. тому мушу максимально напрягтись. тй маю бажання, щоби діти ходили в школу в Тернополі.
а навішати на себе купу потрібної та непотрібної нерухомості, розуму багато не треба. але потім скажуть, "...а ти олігарх виявляється, давай відстьогуй за метри квадратні". а той неіснуючий будинок плюс стайня, потягнуть поза 80 квадратів. воно мені тре?
від мого будинку, де живу, до тієї стайні 45 метрів. вигідніше "кинути переноску", коли потрібно. або натягнути між ділянками постійний дріт.там буде десь 20метрів в самому вузькому місці.

п.с. вже дивися раніше на павільон Медаль. в нього трішки простіше. конструкція позволяє більше аніж в моїй ситуації-камінні мури.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 22.jpg
Просмотров: 155
Размер:	43.7 Кб
ID:	9204  

Последний раз редактировалось iqor; 29.03.2015 в 19:52.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Сергей 42 (30.03.2015)