Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2017, 21:42   #853
yuasaver
Бывалый
 
Аватар для yuasaver
 
Регистрация: 05.10.2016
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 40+
Ульи: лежак, перехожу на дадан 12*300+145
Адрес: Прилуки-Киев
Сообщений: 926
Сказал(а) спасибо: 78
Поблагодарили 1,587 раз(а) в 497 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 37 раз(а) в 29 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 296
yuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Страничка автомобилиста

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
7.Якщо Вас зупиняють...зупиняйтесь так щоб найбільше создати перепону для руху ...потім покачати права: чого Ви мене в тут зупинили
з цим пунктом з вами не погоджусь, оскільки правила говорять, що зупинка на вимогу поліцейського здійснюється з дотриманням правил дорожнього руху, тобто якщо зупинка здійснюється в забороненому місці, або місці де може завдати перешкоду для інших учансиків, можна їхати до найближчого місця дозволеної зупинки..... Був випадок, ще при ГАЇ, коли зупинили в забороненому місці після того як не вдалося причепитися по надуманому порушенні все закінчилося питанням, чому зупинився в забороненому місці....

Але в мене дещо інша тактика при зупинці: не встрявати спочатку в суперечку і не робити непортібних дій, а дати можливість поліцейському висказатись і показати його наміри, а також дати можливість якомога більше зробити процесуальних помилок, після того коли у поліцейського закінчуються слова і він не бачить активних дій зі сторони водія він впадає в ступор і от тоді наступає моя черга в залежності від ситуації....
yuasaver вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (14.04.2017), balian (15.04.2017), Urik (14.04.2017), valekss (30.05.2017), Игорь Харьков (14.04.2017), Кудлянин (14.04.2017), Семеныч (15.04.2017)