Показать сообщение отдельно
Старый 27.08.2018, 07:37   #415
Mihail-ves
Бывалый
 
Регистрация: 25.09.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 40+
Ульи: Лежак, БК 300х10.
Адрес: Штукарь Веселиновского района Николаевской обл
Сообщений: 868
Сказал(а) спасибо: 742
Поблагодарили 522 раз(а) в 93 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 200
Mihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Порівняльні характеристики порід в однакових умовах

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Мені не потрібні гарні УС бо я вже знайшов те що мені потрібно. В мене не степова зона. Тільки в мене є одне риторичне питання. Що роблять Єгошин і Паланочка зі степовою, якщо можна нічого не робити а тільки залишати кращих маток і отримувати кращий результат ніж від європейських маток з якими більше століття ведеться професійна селекція на ізольованих облітниках? Навіщо Паланочка возить маток і трутнів на острів на Дніпрі якщо можна їх нікуди не возити і мати найкращих маток в Євразії?
Ось порівняння сімей після двомісячного соняшнику. Тут я показав дві лінії УС, карпатку та бакфаст. Висновки робіть самі, а я свої вже зробив.

http://www.youtube.com/watch?v=Xxs0j_QLmNY
Mihail-ves вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: