Показать сообщение отдельно
Старый 01.09.2012, 08:10   #24
Сергей.хм
Бывалый
 
Аватар для Сергей.хм
 
Регистрация: 08.07.2012
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 5
Ульи: МФУ
Адрес: Краснодарский край
Возраст: 53
Сообщений: 251
Сказал(а) спасибо: 218
Поблагодарили 584 раз(а) в 91 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 6 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 216
Сергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутациюСергей.хм имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Охорона пасік

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Дивні ваші знання
Просто я досить давно використовую подібний пристрій в автомобілі для навігації.
Ви правду кажете
Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Жучок поставлений в автомомобіль чи вулик передає сигнал в незалежності де він розмішеий:чи на даху,чи під сидінням,чи під панелею приладів чи під кришкою вулика.
А от що саме він передає, істині координати, визначені по супутниках, чи приблизні координати, визначені відносно сигналів сотових операторів, залежить від того, "бачить" він небо, чи ні. Я вас завіряю, покладіть свій пристрій під кришку багажника автомобіля і він не покаже вам ніяку
Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
швидкість рухомого об*єкта
а на приборній панелі під лобовим склом покаже.
Те саме і з вуликом. Я ж не просто так задав своє перше запитання. Сам думав над використанням такого пристрою для охорони пасіки. Але для ефективного його використання необхідно вирішити проблему розміщення у вулику: як зробити так, щоб прилад був водночас скритий від стороннього погляду і "бачив" небо із супутниками.
Удачі
Сергей.хм вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ворон (01.09.2012)