Показать сообщение отдельно
Старый 01.08.2018, 09:39   #1829
Beeman1
Бывалый
 
Регистрация: 02.01.2018
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 10
Ульи: Рут безфальцеві+магазини на 145
Адрес: Україна, Рівненська обл, на кордоні з Житомирською.
Возраст: 41
Сообщений: 705
Сказал(а) спасибо: 614
Поблагодарили 473 раз(а) в 70 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 160
Beeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Тиждень тому пересадив сильну сім"ю, що займала 15 рам Дадана (10 на 300 і 10 на 145) у мій варіант альпійця - на 2 корпуси на 230 і один на 145 на голу вощину (11 рам Дадана). Суші не ставив взагалі. З липня в нас медозбору практично нема, бджоли били байдики, меду не носили, вощини не будували. Сім"ї згодував 7 літрів сиропу 1 до 1 і станом на вчора всі рамки були відбудовані, бджоли активні. Вважаю даний метод пересадки в альпійці заслуговує на увагу, так як нема зайвих рухів по порізці розплоду і т.д. Плюс оновив гніздо в зиму, так як рамки з яких пересаджував, були дуже темні і потредували заміни. Рамки з росплодом віддав в інші вулики для підсилення. Думаю до кінця тижня пересадити так ще одну сім"ю, бо рамку на 300 хочу вивести з обороту. Про сезон в альпійцях можу сказати, що по меду слабенько, але вощини набудували багато. Працювати з ними сподобалось, якщо зима не завадить, то певні плани на слідуючий сезон маю.
Beeman1 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
serhio70 (01.08.2018)