Показать сообщение отдельно
Старый 27.04.2018, 20:24   #1751
Світлана Зозуля
Бывалый
 
Аватар для Світлана Зозуля
 
Регистрация: 17.11.2015
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 20+
Ульи: Вулик Роже Делона, корпус висотою 108мм.
Адрес: Украина, Запорізька обл., с.Смоляне.
Возраст: 41
Сообщений: 483
Сказал(а) спасибо: 373
Поблагодарили 386 раз(а) в 79 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 166
Світлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от МедАль Посмотреть сообщение
Ідея може й чудова, тільки при такій постановці рамок дуже важко якісно (щільно) обмежити гніздо заставними дошками. А при перегоні сім"ї це один з вирішальних факторів. Мається на увазі, що верхні корпуси будуть освоюватись надто мляво.
От чекаю скоро бджолопакети..
Так думаю в чотири альпійські корпуси поставити ті 4 даданівські рамки вертикально ..з обрізаною нижньою планкою. А вільний простір заповнити рамками суші й крайні медові (це ж аж 16 альп. рамок). Мабуть ще й зверху медовий корпус.
А коли вже бджоли обживуть ці альпійські рамочки,-тоді вже й далі буду ізолювати матку ганеманівською решіткою. Й підніму до матки частину її ж розплоду.
Думаю повинно спрацювати добре ?

Последний раз редактировалось Світлана Зозуля; 27.04.2018 в 20:44.
Світлана Зозуля вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Xalo (28.04.2018), МедАль (27.04.2018)