Показать сообщение отдельно
Старый 15.01.2018, 14:30   #283
gru.v
Бывалый
 
Аватар для gru.v
 
Регистрация: 06.09.2015
Пчелосемей: >0
Ульи: квадратні
Адрес: УКРАЇНА
Сообщений: 2,341
Сказал(а) спасибо: 1,149
Поблагодарили 2,337 раз(а) в 765 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 9 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 457
gru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

о 7 ранку було -14 зараз сонячно -5
їздив повторно контролював наявність розплоду, так і залишилось в 3-х сім'ях добре відчутне тепло, прогнозують спад морозів то з канді не буду поспішати, думаю за необхідності мед дістануть, але буду контролювати, по всім сім'ям прослуховування показало норм, гул спокійний рівномірний в деяких сильніше чутно але він все рівно спокійний і рівномірний
дивився на кількість підмору на дні, приблизно 1-2 стакани, цікаво те, що коли заглядав бджоли сиділи на низу рамок спокійно, але починали приходити більш в активність, напевно відчували, що хтось заглядає ))) так що в льоток довго заглядати не потрібно )))

Последний раз редактировалось gru.v; 15.01.2018 в 14:37.
gru.v вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bee-beep (15.01.2018), СергейВладимирович (15.01.2018)