Показать сообщение отдельно
Старый 25.12.2012, 20:26   #31
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кто ипользует тележку-подъемник?

Сьогодні зробив пропили в двох вертикальних штангах. для того щоб рухалась вертикально каретка Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN0469.jpg
Просмотров: 175
Размер:	67.6 Кб
ID:	1516
Пропил робив на циркулярці, поставивши замість пили по дереву - диск по різці метала з внутрішнім отвором 32 мм. І по лінійці не спіша за годину штанги були пропиляні, по мірі з*їданя ріжучого каменя я опускав стіл циркулярки все нижче і нижче.
В вертикальних штангах має рухатись каретка, тому для неї я виточив ось такі ролики.Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN0468.jpg
Просмотров: 183
Размер:	123.0 Кб
ID:	1517 Зверніть увагу що збоку валіка закатаний шарік який також крутиться. Це ініціатива з цим шаріком не моя, просто токар попався досвітчений.
Вважаю що сама складна робота - позаду, по мірі просування роботи буду викладати фото, але це буде вже після нового року. Успіхів!!!.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
sahulka (25.12.2012), спасатель 101 (08.05.2015)