Тема: Экопол
Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2017, 13:46   #34
MadHead
Активный участник
 
Регистрация: 03.02.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 20
Ульи: Паливоди
Адрес: Україна, Хмельницька обл., Ізяслав
Возраст: 41
Сообщений: 95
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 139 раз(а) в 35 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 7 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 17
Закачек: 0
Вес репутации: 119
MadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Экопол

Я живу в маленькому містечку. Колись, за часів СРСР у радіусі 100 км навколо мого міста були зосереджені всі види військ, крім, звісно-ж, флоту. Та і в самому містечку діяли три військові частини, одна з яких 8 бригада ГРУ. У нас почали були будувати завод. Після будівництва корпусу зразу побудували мікрорайон для його працівників. Хоча назва заводу була "Харчомаш", але, як це робилось раніше, більшість заводів мали два напрямки: цивільний і військовий. На цьому заводі у 80-х р.р. уже були станки з ЧПУ. Тепер з цього заводу лишились тільки стіни Так ось, як мені недавно стало відомо першим власником цього заводу, після розвалу СРСР і послідуючої приватизації, був агент ФСБ, який просто порізав і здав на металобрухт станки. Все це робилось для того, щоб знищити промисловість України, навіть у такому маленькому містечку, як Ізяслав.
До чого це все я веду? Хто знає скільки меду експортує Росія, наприклад в Європу чи в США? Мабуть разів в 50-60 менше, ніж Україна, хоча можливості набагато вищі, за наші. Не так давно я дізнався, що на Росії взагалі відсутні виробничі лабораторії, де проводяться дослідження
на вміст антибіотиків у меді. І взагалі, ці самі антибіотики присутні у російському меді у великих кількостях. Не виключено, що додаючи хлорамфенікол у, наприклад, екопол, вони і таким чином ведуть проти нас торговельні війни. З другого боку, додавання хлорамфеніколу, у незначних кількостях, запобігає появі плісняви на смужках цього екополу.
MadHead вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MaXUA123 (31.03.2017), Анатолий84 (31.03.2017), василь 1 (04.04.2017), Володимир Jos (03.04.2017), Игорь Харьков (31.03.2017), Игорь_Харьков (18.08.2021)