Показать сообщение отдельно
Старый 03.01.2013, 11:20   #4
vodolej
Архивариус
 
Аватар для vodolej
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 36
Пчелосемей: 20
Ульи: лежаки дадан, двухкорпусные дадан
Адрес: Украина, Днепропетровская, Кривой Рог - Макорты
Возраст: 75
Сообщений: 7,928
Сказал(а) спасибо: 5,100
Поблагодарили 14,705 раз(а) в 3,561 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 106
Сказали "Не согласен!" 260 раз(а) в 178 сообщениях
Файловый архив: 64
Закачек: 294
Вес репутации: 2025
vodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Хвастаемся своими изделиями

Цитата:
Сообщение от Злой Сашка Посмотреть сообщение
Прошу вибачення !!!
Але я, особисто, називаю такі вулики "НІ те, НІ се". Таке враження що коли майстрував то; або хотів зробити лежака і відрізав лишнє, або хотів дадатна - поспішав, та полінувався лишній раз відрізати..
Звичайно то Ваша справа... і я Вас не засуджую.
Я думаю що в визначенні назви ми тут згоди не знайдемо і давайте не будемо занадто категоричними. Де хто називає вулики від розміру рамки незалежно від вулика, тобто Дадан, Український, Делона ....
Інші - лежак ( на рамку 435 Х 300 або на 300 Х 435) на 24, 22, 16 рамок і всі вони можуть бути з наставками на піврамку. Далі стояки також можуть бути на всі розміри рамок, це вже двох - або кількаповерхових конструкцій.
А якщо зробити горизонтальній одноаоверховий вулик на рамку Р.Делона на 24 рамки то що ц буде лежак яи вулик Р.Делона?
Деякі вважають що український вулик це лежак на 20 рамок на рамку 300 Х 435. А якщо не на 20 а на 24 або 12 рамок - то це вже не український? А якщо на такі рамки зробити стояк то це вже теж не український?
Кожен з нас має право на свою точку зору з цього питання та не має право нав'язувати її іншим.
vodolej вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bambr (06.08.2017), Melissa (22.12.2014), Pasha (12.07.2014), Мирошнык (03.01.2013)