Показать сообщение отдельно
Старый 26.06.2017, 01:08   #20
Санек))))
Бывалый
 
Аватар для Санек))))
 
Регистрация: 30.01.2012
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 15
Ульи: Украинка
Адрес: Украина, Черкасская обл., с Замятница
Возраст: 56
Сообщений: 6,160
Сказал(а) спасибо: 4,872
Поблагодарили 3,032 раз(а) в 884 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 28
Сказали "Не согласен!" 63 раз(а) в 52 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 760
Санек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Семья без матки. Поведение пчел.

Цитата:
Сообщение от bee-beep Посмотреть сообщение
Так я заберу весь відкритий засів ,в четверг,хай поки цим буде що робить.Бо там Молодої багато,хай не скучають)))

До речі відео на першіц сторінці дуже точне,мої на другий день вже ходили попками доверху )

Добавлено через 10 минут

Вього описаного ваи намає.я починаюча,але не повний лох.Підкормку несу в пакетах для відводка,розливаю дома, не на вулиці, в щільно закритій тарі, поклала і закрила.Тобто не свинячу біля вулика ситою чи сиропом.
Рамок взагалі ніяких нк валяється,ні де.
Літок, на 1-2 бджоли для відводка.

Єдине на що грішу,можливо занадто довгий огляд(хв.5-10) чи зарано,після 17.00.Після 19.00 я не можу,не бачу там нічорта.Бо мої сімейки зараз повертаться додому десь в 21.30 остаточно.То може в 17.00 рано.

Добавлено через 7 минут

Але я вдячна вам за увагу до моєї ситуації,почитаю ще про *воровство*,мабуть я баато ще чого не знаю по цій темі.треба тримати сильні см*ї,але від відвдка до неї ще треба дорости
Подкормку надо ставить как можно позже . Когда вся пчела вернется домой , иначе воровства не избежать , особенно когда взятка нет
__________________
В любой ситуации оставайся самим собой
Санек)))) вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Panfilov-v-p (05.03.2019), PVS (26.08.2017), rpm (26.06.2017), АНД (28.06.2017), Владимир Татомир (26.06.2017)