Показать сообщение отдельно
Старый 11.09.2016, 19:46   #98
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Воскопресс

Цитата:
Сообщение от djus200 Посмотреть сообщение
Віск на фото розшарувався, із-за не дотримання температурного режиму (одним словом не нагнали потрібної темп.) віск не вигрівся. Або була холодна ємкуість під віск, чи слабенька темп. в приміщенні...
Дякую. Особливості роботи з воском мені добре знайомі-пасічникую з 1981 року. Я про це і писав:
Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
... На фото блин після першої переробки. За другим разом блин вийшов більшим (близько 12 кг) і набагато якіснішим. Тому що за першим разом охолодження рідкого воску проходило без утеплення. а за другим разом я укутав чан старим одягом і вийняв зливок з чана лише через 16-18 годин. На ньому було досить зішкребти з нижньої частини тонкий шар бруду.
Віск після пресування взагалі планувалось перетоплювати, лише потім я дійшов висновку, що можна без цього обійтись якщо добре укутати весь чан для якомога повільнішого охолодження. Так надалі і пресую. Останній сеанс для переробки 80 рамок зайняв дві з половиною години (розпалив вогонь, вирізав суш з рамок, розварив сировину, відпресував і укутав чан). На сдідуючий день вийняв готовий блин чистого воску. Навряд чи якимось іншим способом можна досягти такої продуктивності: менше 2 хв для повної переробки 1 сушини з даданівської рамки!
Цитата:
Сообщение от djus200 Посмотреть сообщение
По якій ціні приймають?
Забрали вдома по 120 грв за кг.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 11.09.2016 в 20:09.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
спасатель 101 (29.09.2016)