Показать сообщение отдельно
Старый 08.01.2013, 08:31   #33
Орієць
Бывалый
 
Аватар для Орієць
 
Регистрация: 08.01.2012
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 10
Ульи: Aльпійці, двокорпусні
Адрес: Україна, Луганська обл., м.Старобільськ
Возраст: 57
Сообщений: 1,436
Сказал(а) спасибо: 1,668
Поблагодарили 734 раз(а) в 132 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 295
Орієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
В мене картина аналогічна,прослуховував бджіл і одна сидить тихо,зняв стельові дошки а бджіл немає,мед остався а бджіл ні живих ні мертвих немає,злетіли,чому,для мене загадка,в остальних все ОК.
Шановний Ворон, якщо пам'ятаєте, в темі " Сейчас на пасеке (сезон 2012)" пост№821 я ставив питання причину зльоту бджил. І Ваша відповідь№822-"Причина може бути тільки одна,велика закліщеність сімей,на біпін не варто розраховувати,треба до кліща використовувати препарати з різною діючою речовиною і тоді буде все ОК!!!" На одному з форумів бджільництва розглядались і інші причини, напр."Паралич". Але ніхто точно не знає причин, так як бджоли не казали, а в момент вильоту не зловили бджіл, щоб вияснити причини. Хіба що тих декілька бджілок, що залишились, віддати на аналіз.

Вчора переглядав своїх бджол, то піднялись до горі біля передньої стінки, в стельових дошках є сітка, тому переглянути часу майже не витрачається й бджолок не турбую, хіба що світло не секунду. Лише в одному вулику, де робив глубоке дно - 7 см., відгорожене від бджіл сіткою, клуб сидить нижче верхньої рамки на пару см. та посередені між задньою та передньою стінками. Та й клуби, на мою думку, не дуже збиті, мабуть тому, що тепло ("відносно").
Як така погода відзначиться на зимівлі? Чи не розпадеться клуб на дві частини, чи може навпаки поки буде рихлий переміститься на більш медові рамки?
Орієць вне форума