Тема: Павильон
Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2017, 21:21   #242
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 120
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цього року в живу оглянув декілька видів павільйонів. Оглядав касетний але для себе відкинув такий варіант майже відразу. З касетами може бути клопіт особливо якщо розміри не витримані ідеально, також дерево може повести чи склеють бджоли. Звичайно як кажуть Andruhan та Ворон павільйони в один ярус всеж зручніші на практиці. Особливо якщо прохід опустити або наоборот підняти вулики. Тут потрібно обирати між кількістю вуликів або більшим комфортом. Є ще варіант на тепле занесення рамок, влізе багато сімей але потрібно тягнутись за крайньою від стіни рамкою. Павільйони із корпусними вуликами то окрема тема.

Добавлено через 18 минут
Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Назар, летом не жарко в павильоне?
Як буде конкретно в моєму скажу на другий рік. Купив наприкінці літа не встиг перевірити, спробую заміряти температуру на вулиці та в середині. Працював влітку у павільйоні друга, теж утеплений добре то можу сказати, що було прохолодніше і комфортніше ніж на вулиці. Це в умовах Тернопільщини. Можливо в спекотних піденних областях в павільйонах і занадто жарко, та для наших умов підходить ідеально. За день не встигає нагрітись. В мене ще є прицеп на 12 сімей до легкового авто, от з ним намучився на відкачці меду. Добре хоч сонячний удар не отримав. Цього року в нас друга проблема була - дощі які йшли днями підряд. Що заважало мені працювати із своїм прицепом зате в павільйоні з дахом над головою дивились незважаючи на погоду. Осінню при закормі на зиму мені заледве вдалось роздати сироп так дощило, а друга у павільйоні годували і у дощ і вечером при світлі.
Nazar вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (02.10.2017), Ivas (02.10.2017), АНД (02.10.2017), Бомбер (02.10.2017), вадимм1988 (29.03.2019), Владимир Татомир (01.10.2017), Владимир@ (28.03.2019), столяр- (07.12.2017)