Показать сообщение отдельно
Старый 20.02.2018, 00:49   #248
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчелолежанки (аура улья).

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Значить все ок,в мене теж гніздова 300,16 рамок>3 ри відділеня,осталось піддивитись верх в інеті,і до роботи.П/С В мене теж щось подібне,тільки на 4ри чоловіка із виїїздом до клієнта.
Верх може бути яким завгодно, це залежить від "хотєлок" і від фінансів. Самий простий - із OSB, естетичний і дорожчий - із вагонки.
Для бджололежанки 3х16 рамок будьте готові постійно відбирати медові рамки, а потім і рамки з розплодом у допоміжний відводок. В бджололежанці повинно бути багато розплоду, інше- то профанація. Рекомендую подивитись відео на цю тему у Малихіна (посилання не даю бо не хочу ритись на ютубі, кому потрібно буде -знайде).
Бджололежанку на одну людину краще робити типу касетного вулика, це набагато спрощує огляд сім'ї. І ще, зимувати бджоли повинні в іншому зимовальному вулику, наприклад у зимовальному вулику Паламарчука чи Снісаря .
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием