Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2017, 00:30   #626
-сергей-
Активный участник
 
Регистрация: 03.04.2015
Пчелостаж: -
Пчелосемей: -
Ульи: -
Адрес: -
Сообщений: 72
Сказал(а) спасибо: 46
Поблагодарили 148 раз(а) в 42 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 27
Закачек: 0
Вес репутации: 129
-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию-сергей- имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медогонка (кто какую использует)

Цитата:
Сообщение от Goodman Посмотреть сообщение
Расскажите подробнее про откачку 300-й рамки. Какие нюансы? Много ли рамок порвало? Как с качеством откачки? Пытались ли играть с оборотами и как результаты?
На пульті програму задавав сам, спочатку оберти підбирав в ручном режимі поступово підвищював поки не дійшов до межі (перша попливша рамка стільник спресувало під верхній брус але не виломало)
Мед почина качати вже при 80 а ставлю від 100 (індикація на пульті НЕ ОБЕРТИ) на другій швидкості медогонка розганяється поступово до заданих обертів на протязі близько 1хв далі утримує оберти постійно Ставив 135-140 на 9хв. Зараз на них ставлять інші пульти з кращим ПО на 3 швидкості, також ротор трохи інший . Гнатись за обертами нема сенсу в'язкість меду не дає йому текти значно швидше як це у хордіальних 13-16хв нормальний цикл. Можна поставити зразу 120 на весь цикл і все буде чьотко. Даданів в мене залишалось 3 вулики їх я качав тому по 300 рамці досвід мій невиликий , серйозно сприймати нетреба його. Проблем нема взагалі якщо непереступати межу 145 (швидкість) 230 та 300 закладав одночасно, але 300 стає 27шт між ними ставив 230 так входе 54 рамки. Різниці по сухості між типом рамок нема, діаметир 1м проявляє сабе відміно. двигун тяне чудово нагріву нема взагалі (імпульсне живлення) Медогонка дуже чутлива до зміни швидкості! При 145 все нормально, поставите 148-150 порве 2-3 рамки неменше . При цьому візуально в обертах різниці непомітно. Свисту в пульті нема, ремінь якісний, хто брав раніше мене той мав ці проблеми. Недоліки ноги та розмір постійно треба пхати через вікно висота баку 85 см якщо непомиляюсь. Дивне кріплення ручок на дві заклепки можливо колись відірве.

Последний раз редактировалось -сергей-; 16.11.2017 в 00:53.
-сергей- вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (16.11.2017), Goodman (16.11.2017), tigor (16.11.2017), Urik (17.11.2017)