Показать сообщение отдельно
Старый 13.09.2017, 13:49   #2805
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Oстаточно збираю на початку жовтня,виймаю рамки з середини і сталю в дальній вугол вулика,кормив завжди з 15 серпня по 15 вересня,але часом давав і пізніше,головна умова,це тепла погода,зараз ще буду догудовувати деякі сім'ї,бо запаси підїли сильні сімї,але все буде ударними дозами.
у мене слабкі сім*ї були весь сезон(зараз 6, 7 і 9 рамок) і старих не так вже й багато залишилось... у вулику вже в основному молодняк, процентів 80% точно, дивилась на днях. Тому не хочу садити на сироп. Рамки за заставною, то вони також під*їли.

Таке питання. Просто для розумання на наступний рік.

30 травня я забрала матку і 4 рамки розплоду з бджолами на відводок.
В основному вулику залишилось 8 рамок бджіл + розплід на цих же рамках.Вони виводили собі матку, але не виросли до більших маштабів, максимум їх було 10 рамок.
Це причина в матці, що вона погано сіяла, що до ГВ сім*я не розрослась в велику? Але наче нормально сіяла...
Чи все правильно по кількості з урахуванням перерви (вивід нової матки)?. Просто треба було їх з кимось поєднати? Або підсилювати від інших?

Голоний мій висновок першого сезону: слабкі сім*ї -це один гемор.
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием