Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2017, 08:40   #479
Oleg L.
Бывалый
 
Регистрация: 01.02.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 10
Ульи: Багатокорпусні
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 52
Сообщений: 218
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 43 раз(а) в 16 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 16
Закачек: 0
Вес репутации: 128
Oleg L. почти знаменитOleg L. почти знаменитOleg L. почти знаменит
По умолчанию Re: Касса взаимопомощи по маткам

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Кліточку Гайдара я відкриваю в один захід (останнім часом, якщо її приміняю) ...при підкладанні в вулик , вже спочатку відкритий один прохід для бджіл ... через два дні відкриваю другий... на 5-7 провіряю засів.
Я так розумію, що в будь-якому випадку треба притримати матку в кліточці і не відкривати одночасно два проходи. Хоч проходи різної довжини, але все одно є ризик не прийому. Чи пробували ви в своїй практиці відкривати одночасно два проходи і чи, як наслідок, були випадки не прийому матки, бо зашвидко вийшла з кліточки? Я цього року йшов майже за вашим методом, тільки відкрив два проходи одночасно, після одноденної витримки повністю закритої кліточки. А щоб спокуси не було зазирнути краєчком ока, що там твориться, то взагалі не показуюсь на пасіці вже п"ятий день. Що скажете про американську кліточку. Чи дійсно той феромон який є в ній відіграє ключову роль і чи це клітка одноразового використання ( з часом дія феромонів зникає і клітка стає звичайною пластмасою, як гайдарівська)?

Последний раз редактировалось Oleg L.; 06.07.2017 в 08:47.
Oleg L. вне форума   Ответить с цитированием