Тема: Makita MLT100
Показать сообщение отдельно
Старый 21.12.2017, 11:46   #10
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 845
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Makita MLT100

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
В мене всі станки працюють від 380в,але я ніколи не ганю станки,які бачив на відео і по чужих відгуках,якщо немає що сказати від себе,краще помовчати.
Якби я мав змогу випробовувати все, що мене цiкавить, безпосередньо, жив би я зовсiм по-iншому. Доводиться вибирати по вiдгуках i обзорах, саме для цього iх i роблять.
Якщо подача матерiала некоректна, тобто тiльки плюс або тiльки мiнус, це не е доброю послугою, для того, хто вибирае.
Повторюся, я розглядав ii для себе (у першому рядку стояла) i не кажу, що пила погана. Але завжди, у порiвняннi з чим? У порiвняннi з iншими кандидатами вона програла. Особисто для мене. Я виклав пару мiркувань, чому.
Якщо Ви, пане Ворон, з чимось не стикалися, це не привiд для iнших це не обговорювати. I якщо нема що сказати, то, може, i не треба.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (21.12.2017), Шавлюк (22.12.2017)