Показать сообщение отдельно
Старый 13.10.2017, 23:29   #102
arbutr
Бывалый
 
Аватар для arbutr
 
Регистрация: 28.07.2012
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 27
Ульи: Лежак холодный и теплый,украинец,даданы и 12р на 145.
Адрес: Запорожская обл.
Сообщений: 2,056
Сказал(а) спасибо: 1,776
Поблагодарили 1,447 раз(а) в 346 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 22 раз(а) в 16 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 390
arbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутациюarbutr имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Мое отношение к налогообложению пчеловодов

Цитата:
Сообщение от Nazar Посмотреть сообщение
Переведу дискусію в практичне русло. Для того щоб бути заздалегідь готовим таких несподіванок можна до походу в органи соцзахисту чи інші органи влади отримати інформацію від податкової про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».
Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. Зайти в електронний кабінет можна за допомогою ЕЦП - електронного цифрового підпису. Отримати ЕЦП можна шляхом звернення до територіальних органів ДФС із заповненою заявою та завіреними копіями паспорту і коду (не рекомендую через значні черги). Можна також звернутись в територіальні органи Мінюсту однак там ситуація не краща. Найпростіший спосіб отримати ЕЦП буде для користувачів Приватбанку. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > «Бізнес» > «Замовити, додати сертифікат».
Особисто замовляв ЕЦП через обласну податкову - затратив пів дня в чергах, також особисто отримував ключі для знайомих через Приват24 - затрати часу - пара хвилин.
Що стосується електронного кабінету платника то отримати довідку абсолютно не складно для людини що впевнено користується інтернет ресурсами чи освоїла цей форум. Інструкції як заходити нижче в додатках. Довідка від ДФС приходить як правило на наступний день.
Вы доступно все описали по поводу того,что Пасечник должен.А как на счёт того,что пасечнику должно государство,когда он(и куда он) платит своевременно свои налоги.
Лично меня не устраивает перспектива того,что если я чем то занимаюсь-являюсь производителем экспортного продукта,на мне зарабатывают посторонние люди и государство в том числе,но я ещё остаюсь должен!?!
А о пользе опыления,которое оплачивается пасечнику госодарством мв вообще забыли )))
arbutr вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Paronit (14.11.2017), Zermiunt (18.11.2017), Александр Ежик (14.10.2017), АНД (15.10.2017)