Показать сообщение отдельно
Старый 14.10.2017, 07:32   #470
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 432
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Утепление гнезда

Цитата:
Сообщение от Forest Посмотреть сообщение
Якщо щільно зробити то буде тепліше а якщо не щільно то буде виходити волога. Я ставлю таки доски з обох сторін гнізда та залишаю відстань 5 см від заставної до стінки вулика. Зверху подушку з синтепону.
Коли потрібно утепляти зверху гніздо тепер чи в лютому-березні?
Чи доцільно зробити на зиму вентиляційні решітки в потолочині?
Моя проблема – сирість у вулику і я хочу зробити оптимальне утеплення та вентиляцію взимку.

Добавлено через 1 час 35 минут
Хтось ставив собі заставні з пенополіуретана чи полістірола, якої плотності, що краще?
З вологістю в гнізді гарно бореться гідробар'єр стротекс 1300 та підвищена вентиляція під дахом вулика.
Мінусом стротекса є його "волохата" нижня частина - бджоли запутуються і гинуть, тому він стає одноразовим. Зараз я знов у пошуках водопроникного холстика і мабуть зному буду експерементувати з плівкою...
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием