Показать сообщение отдельно
Старый 07.02.2018, 13:09   #200
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,238
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,425 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Как правильно работать с рейсмусом

Цитата:
Сообщение от Орієць Посмотреть сообщение
Маю фуговально- рейсмус ний станок Stark wjp 1700. Спочатку не мав зауважень. Станок подобався. А зараз калібруючи заготовки під рамки, я роблю їх шириною в 23мм, побачив таку проблему. Після прогону через рейсмус декілька дошок йде здвиг розміру товщини заготовки. Виставляю 23мм, с часом розмір збільшується й стає більшим. За рахунок вібрації (роботи) станка йде проворот рукаятки регуліровки товщини дошки на виході. При роботі знімав її, але це мало допомагало. Приходилось весь час контролювати проворот рукоятки, притримуючи її. Поки робив рамки поштучно , це було некритично . Але після того як зробив кондуктор для збору рамок, виникає проблема в тому, що рейка на пів міліметра більше за норму не поміщається в кондуктор. Й тому потрібен точний розмір. Аналогічна ситуація і в строгальному станку –з часом, при роботі, збільшується глубіна строганія. Я так розімію, що така проблема може бути в будь яких станках такого типу, в тому числі й просто в рейсмусах, так як всі вони зроблені по одній схемі. В кого аналогічна проблема й як її вирішуєте?
В мене такеї проблеми не виникає,але попробуйте на ручку накинути резинку,або пружинку,тим самим фіксуючи ручку в виставленому положені.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (08.02.2018), Александр Днепр (26.01.2020), Орієць (07.02.2018), Юрій Чугай (07.02.2018)