Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2017, 20:30   #5138
Владимир@
Забанен
 
Регистрация: 02.11.2013
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 1
Ульи: 8 р дадан ( гнездо) и магазины .
Адрес: ЮГ .Украина .
Возраст: 44
Сообщений: 7,439
Сказал(а) спасибо: 5,491
Поблагодарили 2,120 раз(а) в 1,090 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 202
Сказали "Не согласен!" 404 раз(а) в 207 сообщениях
Файловый архив: 28
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Владимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от пасіка Посмотреть сообщение
Я думаю причина по перше в кліщі.По друге,мабуть,сім'ю грабили і більш за все не тільки через льоток.Якщо є щілини під кришкою і тд,то 100% вони не витримали нападу і покинули гніздо.Частина розлетілась по пасіці,як правило воровки не охоче лізуть у вулики де був злет,рамки так і стоять з медом.А взагалі причин злету багато,є і невідомі нам.Моя порада в першу чергу обробіть пасіку від кліща.
В мене ситуація така,що поки мед не відкачаю не обробляю від кліща.Я за еко мед,це мій принцип,тому також переживаю за бджіл.В понеділок іду на пасіку робить качку,відразу буду ставить полоски,думаю за два дні відкачаюсь.Результати оголошу,уявлення не маю яка ситуація з медом у вуликах так як заглядав тільки в декілька,але будем з медом це факт
Тогда возле летка побитая пчела должна лежать хоть горсть (а обработать можно и щявелкой)- так и делаю норм штука!
Владимир@ вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Василий (26.08.2017)