Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2014, 12:49   #2
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Расплод в зимнем клубе.

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Нас же цікавить а як же зимою. Аналогічно, лише джерело вологи інше - це надмірне споживання корму, що таягне за собою переповнення кишківника рідким калом,але на щастя бджола наділена можливістю цей рідкий кал обезводжувати, однак, цю воду треба ще видалити за межі клуба, і єдиний можливий спосіб зробити це - це півищення температури клуба,(адже в клубі вентилювання крильцями немає).
Ось так, (при наймні для себе ) я розумію причину появи розплоду зимою, це створення вологістно- температурних умов в гнізді, які є початком червління маткки. і зовсім аж ніяк не інтелект бджіл, чи наближення весни.
Якщо я вас правильно зрозумів то поява розплоду в другій половині лютого,то це порушення вентиляції,це не так,бо вентиляція у мене одна і таж,від початку формування клубу і до весни ,нічого не міняю,нічого не відкриваю і не закриваю,просто бджоли дуже чутливі до зовнішного оточеня,вони як живі барометри,ви просто не замітили,що бджоли ніколи не попадають під грозу,ще опадів не має,а бджоли вже хмарою сунуть у вулики.але це тільки мої думки і спостереження.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ilia1 (15.01.2014), МЭД (14.01.2014), Шлема (19.07.2014)