Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2017, 23:53   #107
Leytenant
Бывалый
 
Регистрация: 14.07.2016
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежаки, Дадан+145
Адрес: Киевская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 55 раз(а) в 26 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 113
Leytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форуме
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Цитата:
Сообщение от beeoner Посмотреть сообщение
А продавати і не думав (хто купить??) це не вулик..
Ой не факт... на одному із сайтів було оголошення про продаж касетнику на 48 сімей (рут 4 касети по 8 рамок). Ціна була 70 тис. Я прицінявся, але не купив. Сьогодні набрав людину, хотів поїхати подивитися, а він вже продав! Тому «ніхто не купить» не проходить. Є товар - є покупець! Чоловік нормальний виявився, погодився трошки розповісти про павільйон вже після продажу. Використовував 2 роки, продав, бо захворів (грижа) і розпродує пасіку. Чи пов’язана хвороба з павільйоном - важко сказати. Сказав, що «натягався бідонів з медом»... Обслуговував павільйон сам, без помічників. За 2 роки роботи в нього не було жодних пропоюсувань, чи проблем з витягуванням касет. Працювати в павільйоні було не жарко ( на вулиці 35, а всередині - 30). Світла достатньо було для огляду. Кочувати зручно. Проблему яку озвучив - це важко діставати верхню касету з медом і звільняти нижній корпус від бджіл. Я запитав чи є сенс на магазинну рамку робити, то відповів, що однозначно буде легше і простіше, «але думайте, де таку кількість рамок зберігати будете»? «Якщо будете мати радіальну медогонку, то однозначно це буде зручно і легко, але рамок багато». Першу зиму перезимував з половини, бо клуб в сім’ях що загинули, зформувався біля стінки, що виходить всередину павільйону. Порадив при формуванні гнізда в зиму добре вентилювати коридор, щоб клуб формувався біля льотків ззовні. «По весняному розвитку - це просто БОМБА». Купили вони павільйони разом з товаришем, так той зараз робить самостійно ще один. Загальне враження від роботи в павільйоні позитивне, але здоров`я підводить...
Хочу ще раз сказати цьому пасічнику велике спасибі за те, що поділився інформацією незважаючи на те, що ми абсолютно незнайомі, а спілкувалися ми хвилин 15! ДЯКУЮ!!! Бажаю міцного здоров`я!!!
Leytenant вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
beeoner (02.12.2017), rpm (02.12.2017), Женя Д (02.12.2017), столяр- (07.12.2017)