Показать сообщение отдельно
Старый 02.02.2016, 17:37   #6
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1272
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какие из деревьев можно посадить на месте сосны?

колега наш написав ,що ліс приходить в непригідність ,тобто декотрі дерева гинуть і він хоче підсадити молоді дерева медоноси і в цьому немає нічого поганого. я часто спливаю по р.ДНІСТЕР так попадались масиви ялини котрі повністю пошкоджувала шешель і вигляд такого бору ніби там нечисть жиє, я живу біля заповіднику, в нім є участок вербів котрі із за свого віку всихають і буревій їх ломить ,якщоб я гілки в мочарі не втикав і не підсажував липи і акацію ,малини висадив, непогані вийшли плонтації, тепер дикої уже, ото окрім свидини і бзини з кропивою нічобі не росло,атак верби з гілок вже по 5 метрів вмахали і 3 рік цвітуть, а душа то радується ,що ти залишеш за собою ,щось корисне а не тайак декотрі лиш пеньки.

Добавлено через 1 минуту
АНД вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Happy hiver (03.02.2016), tarik (04.02.2016), Александр Днепр (02.02.2016)