Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2013, 16:06   #191
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,134 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Различные способы изготовления рамок.

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
з такою ж впевненістю скажу - з гофманом краще! (моя думка, не претендую на істину, але спробую пояснити "ход мислєй" з моєго невеликого досвіду)
Ваша думка зрозуміла, колего Верес. Ви кажете- з Гофманом краще, в той час як з гребінкою не зутрічались. То чому ж так говорите з впевненістю?
Я свого часу працював з Гофманом і на вузько-високфй рамці, і на Руті, то скажу, що з Гофманом справді краще, ніж взагалі без нього. А гребінка- то вже зовсім інша справа.
Ви там пишете, що для огляду гнізда треба рамки пересувати, і це Вам і до вподоби, і зручно. Не сперечаюсь, справа смаку. Я не кажу про те, що розподілювачі Гофмана кожного разу требі відчищати від наростів прополісу та воску, інакше всі вийняті рамки знову не стануть в корпус. Це зайва робота, погодьтеся. Я про інше. Якщо ми говоримо про багатокорпусний вулик, то ми й маніпулюємо корпусами, а не смикаємо кожну рамку. Але якщо мені захотілось глянути на якусь рамку, я можу з гребінки зняти будь-яку, всі вони однаково легко виймаються.
На чистку четверті під плечиками рамок витрачаю стільки ж часу, як і без гребінки. Єдина різниця - ширина стамески 10 мм, от і все. Більш "тонка" чистка - раз на рік, весною, за допомогою газової горілки.
Взагалі, колего Верес, я би про розділювачі рамок сказав так: які подобаються, до яких звикли - ото й Ваші. Решта- не принципово.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (08.12.2013), iqor (29.01.2014), P4ELOVOD (12.01.2014), Африка (19.10.2016), Ворон (08.12.2013)