Показать сообщение отдельно
Старый 25.10.2018, 10:43   #379
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Михаїл 1975, як я розумію Вас! І як добре що я, перед тим як потрапити на бджолярські форуми зі своїм "пунктіком", я не попав під " срач" тих хто за, і ще більша радість від того, що не попав під діарею тих хто проти, (я про підігрів), а отримав першу інформацію по підігріву з журнала, основою тієї інфи були фундаментальні праці Рибочкіна та Захарова, (на той час бджіл ще не мав), потім вже маючи бджіл згадав про свій пунктік - і, о яке щасття! Трапилася мені книга Коржа Валерія Миколайовича. "Зимовка пчел" книга 3. Почав "штудірувати" ту книгу, в подальшому вона стала моєю "настольною" книгою по практичній реалізації підігріву бджіл. Звичайно, Ви можете як завжди, (тут), скептично поставитися до чужих посилань, на досвід, до цієї книги, до виконаної роботи Валерієм Миколаєвичем, бо то все як би погляд з його "колокольні", але та, його "колокольня" збудована на зинтезі величезної купи інфи різних ентузіастів, дослідників впливу підігріву на бджіл. І вона, його колокольня, достатньо висока!
Якщо не читали, насмілюсь в черговий раз порекомендувати відшукати і опраіювати.
п.с. дореччі, від телефонного спілкування з Комісаром, залишився неприємний спомин, можливо тс якісь певні обставини з його сторони на то вплинули, і на противагу спілкування з Коржем Валерієм Миколайовичем було дуже цікаве, відчувався потяг автора моєї настольної книги до пізнання, а як приємно мати справу з небайдужим співрозмовником!

Добавлено через 11 минут
ну а на рахунок того, щоби порадити вам щось з практичного досвіду, вважаю що в ващому випадку вам непідійде жодна рекомендація, бо є таке враження, перефразую це приказкою,- "наша Галя балувана"
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 25.10.2018 в 10:56.
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
matveevich (25.10.2018), Михаил_1975 (29.10.2018), сам игорь (25.10.2018)