Тема: Варомор
Показать сообщение отдельно
Старый 11.04.2016, 09:07   #403
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Варомор

А просвітіть мене, старого, про протигази. Фільтр набирає якусь гидоту, він не безрозмірний і ефективність його з часом падає. Далі. Полежить він на сонечку або просто при більшій температурі і начне випаровувати те, що ввібрав. Основа фільтра - активоване чимось пористе вугілля. Як, взагалі, проходить дезактивація тих фільтрів. В арміїї якось так мало про це розказували, більше сержанти муштрували про чистоту отого намордника... Був там у нас якийсь капітан-хімік, але чим він займавсь - не знаю. Може в нас на форумі є Гуру по цим протигазам, то нехай нас просвітить трохи.
І ще. Бойові ОР (ОВ) - це одне, а біпін, тимол, щавелька - інше. І ще не відомо як вони фільтруються протигазами. Суб'єктивне "не відчуваю запаху" - не критерій еффективності фільтра протигазу. Я би не став на собі провіряти їх ефективність. Потрібні якісь офіційні циферки.. Без них це просто " ля - ля".
gvf вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
amator (11.04.2016), Voblin_UA (18.04.2016)