Показать сообщение отдельно
Старый 24.06.2014, 06:02   #5
vodolej
Архивариус
 
Аватар для vodolej
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 36
Пчелосемей: 20
Ульи: лежаки дадан, двухкорпусные дадан
Адрес: Украина, Днепропетровская, Кривой Рог - Макорты
Возраст: 75
Сообщений: 7,928
Сказал(а) спасибо: 5,100
Поблагодарили 14,705 раз(а) в 3,561 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 106
Сказали "Не согласен!" 260 раз(а) в 178 сообщениях
Файловый архив: 64
Закачек: 294
Вес репутации: 2025
vodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Воробьи и борьба с ними

Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Ворон, звичайні горобці , тому я здивувався. При чому то вони годувалися підмором , а зараз в наглу сидить під льотком потім стрибае в потік бджіл і лове.
А я гадаю дє мої матки зникають з нуків та з сімей де молоді на обльот виходять! Треба робити в городі дерев*яного ,з соломой дятька.
Цей рік взагалі якийсь аномальний. В мне ті горобці "обнесли шовковицю .... Такого ніколи не бачив. Скоріше за все і синички і горобці позбулись частково природніх джерел харчування завдяки хімії яку люди використовують для боротьби із шкідниками рослин. от вони і прийшли до нас на пасіки.
Мабуть треба шукати щось з тих методів відлякування які використовують на литовищах типу криків хижихптахів, пропелерів які торохтять і теж відлякують
__________________
Подвергайте все сомнению!
Володимир Іванович Приходько
vodolej вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Serioga (24.06.2014)