Тема: [Вопрос]: Зимняя подкормка медом
Показать сообщение отдельно
Старый 06.03.2018, 17:24   #113
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Зимняя подкормка медом

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
А чого не можна?
І чого заб'ються шлунки?
Не використовував пакети зимою, але колеги розповідають що і таке прекрасно працює.
Я використовую виключно сиропи останні 7 років і навіть не знаю, як те канді чи пасти робити. Даю по 200 мл баночкою через отвір у потолочинах 1 раз/тиждень (за потреби). Тільки беруть якісь сумніви - і вперед. Була зима що з 10 чисел січня годував.
Але все приходить з часом, а це і нормальні сім'ї в зиму, вчасна загодівля, але головне щей ветиляція. І зараз девіз мінімальна "допомога" у зимку, а свою турботу краще виявити після обльоту.
Ця зима просто прекрасно проходить, можливо навіть завдяки відкиданню стереотипів.


Добавлено через 9 минут


Сім'ї, яким не обхідна допомога, наврядчи поженуть розплод. Холод, сироп (200 мл), який забирають швидко і деється мін 1 раз/тиж - не створять умов яйцекладки. Ну звичайно! Подушки, льотки на 1-3 бджоли відкриті можуть допомогти. Але виключивши останнє, все нормально і кращого для себе поки що нічого не бачу.

Наступної зими вся пасіка буде зимувати без бокових утеплювачів, потолочини з отвором під банку, яку прикрию холстинкою, у криші вентиляційні отвори, ніяких утеплювачів.
Нехай з'їдять лищній кг меду чим волога і непотрібні умови.
Ви сім років експериментів незасвоїли істини,що бджолам треба лишити стільки кормів щоб щороку небігати зимою до вуликів,я некормив зимою майже ніколи,часом бувають винятки,але спасою бджіл тільки медом в кульках,цього року таких винятків немає,лишив і догудував в вересні,щоб було не менше 20 кг.,на сім'ю,спокійний можу бути до травня.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
apbsvf (07.03.2018), Dimitr (09.03.2018), LLS14 (07.03.2018), niko (06.03.2018), Андрей Андреевич (07.03.2018), Василий Николаевич (07.03.2018), Сергей17 (07.03.2018)