Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2015, 16:05   #47
спасатель 101
Бывалый
 
Аватар для спасатель 101
 
Регистрация: 23.10.2014
Пчелостаж: 18
Пчелосемей: >50
Ульи: 10р.* 145мм
Адрес: Украина, Полтавская область
Возраст: 48
Сообщений: 3,487
Сказал(а) спасибо: 2,857
Поблагодарили 1,676 раз(а) в 437 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 18
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 10 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 457
спасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутациюспасатель 101 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Изолятор Хмары

Цитата:
Сообщение от пасіка Посмотреть сообщение
Також мене цікавить зимівля з двома матками,чому?Думаю менший об'єм робіт ніж з нуклеусами.Я не доказую це,хочеться почути людей які працювали,працюють або збираються працювати з ним.Я не хочу зациклюваться на якійсь одній технології,але хочу спробувати цікаві мені методи.Одне я точно знаю:не буду мати діла з нуклеусами.
Повністю згоден. І на даному етапі в силу своїх можливостей, працюю не з кількістю вуликів (площа при перевезенні), а з силою сімей та корпусами. Працюю з двома матками. На даний час обхожуся з відводками, але хочеться якимось чином спростити цю роботу. Майже півроку цікавлюсь ізоляторами маток і майже впевнений, що в цьому є раціональність. Дуже хотілося б почути порівняння, надбання, можливо нюанси практиків ? Адже для двохматочного утримання, використання "стартерів" і т.д. на ранньому етапі розвитку - це бомба .
спасатель 101 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Санек)))) (19.08.2015)