Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2019, 14:29   #2033
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Це ж треба:
Цитата:
Сообщение от Pchelhom Посмотреть сообщение
Надо сперва что-то стоящее сделать, показать и только потом,если вызовет интерес -написать подробно каким образом это удается .Так мне представляется этот процесс.
Тоді потрібно закривати тему альпійських вуликів..., тільки спершу видаліть свої перші ролики з ютьюба, бо для початківців це як попробувати наркотика, а потім велике розчарування і зіскочити з альпійської голки дуже важко.
P. S. Я особисто цю тему згорнув, в зиму пішов один альпієць і ще один пустий стоїть, та ще є два восьмирамочники даданівські з магазинами на12 альпійських рамок. Для стільникового меду з мене досить. Всі інші сім'ї - десятирамочні дадани з магазинами на 145 - у рамку. І в 18 році при перевозці вантажив я і мій друг, який на 10 років старший. Для мене 145 рамка це просто знахідка, дві магазинки розпечатуються набагато краще ніж одна даданівська, та й не болить голова як відкачати її в порівнянні з альпійською, бо то є стандартна рамка. Етажерку для альпійських рамок, звісно, не викинув - хай буде, мало що може бути.
Заглядую сюди з цікавості.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Кудлянин (23.01.2019)