Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2019, 09:12   #589
Игорь_Харьков
Бывалый
 
Регистрация: 26.11.2018
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: >50
Ульи: 20-ти рамочный лежак с надставкой на 145 рамку ,МК на 145 мм
Адрес: Харьковская область Барвенковский район
Возраст: 48
Сообщений: 1,199
Сказал(а) спасибо: 987
Поблагодарили 893 раз(а) в 158 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 215
Игорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Ви зробили бджолам екстрім,по людськи ,заставляєте небізчиків носити через чердак,візьміть перший ліпший довідник по бджолах і почитайте що і як,тай своєю головою можна подумати,як бджолам добре весь мусор і підмор тягати через верх,погані в вас були вчителі,або ви погано зрозуміли.
I вчителi були добрi та й я начебто не дурник. Ваша вентиляцiя може буде придатна для зимового спокою,хоча не сама найкраща,вона веде до посиленноi циркуляцii повiтря, особливо по переднiй стiнцi ,по типу протяга,i до перевитрати кормiв. На перiод зимового спокою в мене iнша схема ,верхнiй льоток повнicтю закритий , нижнiй повнiстю вiдкритий (180 на 10-12 мм) , за перiод зимовки вони не забиваються пiдмором. Циркуляцiя тут вiдбуваэться таким чином : чисте холодне повiтря заходить в нижню частину льотка,йде по дну, й поступово нагрiваясь пiднiмаэться по центральнiй частинi гнiзда та заднiй стiнцi ,доходить до клуба, забираэ вологу та вуглекислий газ i опускаэться вздовж передньоi стiнки виходячи через верхню частину льотка (так звана дифузна вентиляцiя).На данний момент ,з появою розплоду,в дiю вступаэ вже iнший закон-закон максимального збереження тепла при доступi кисня до розплоду ,тому то й закриваэться нижнiй льоток ,а верхнiй вiдкривають всього на 1-3 бджоли. Нiхто пiдмор нiкуди не тягаэ ,в корпусних вiн лежить на днi , яке я мiняю вiдразу при настаннi плюсових денних температур ,не турбуючи бджiл (без розборки гнiзд) ,в лежаках помираючi бджоли виходять з гнiздовоi частини гнiзда ,проходячи пiд заставною i утепленням яке я завернув за гнiздом,в пусту частину вулика( це видно при чистцi дна).
Игорь_Харьков вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Viktor56 (14.02.2019), Александр Бородулин (15.02.2019)