Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2019, 10:06   #590
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от Игорь_Харьков Посмотреть сообщение
I вчителi були добрi та й я начебто не дурник. Ваша вентиляцiя може буде придатна для зимового спокою,хоча не сама найкраща,вона веде до посиленноi циркуляцii повiтря, особливо по переднiй стiнцi ,по типу протяга,i до перевитрати кормiв. На перiод зимового спокою в мене iнша схема ,верхнiй льоток повнicтю закритий , нижнiй повнiстю вiдкритий (180 на 10-12 мм) , за перiод зимовки вони не забиваються пiдмором. Циркуляцiя тут вiдбуваэться таким чином : чисте холодне повiтря заходить в нижню частину льотка,йде по дну, й поступово нагрiваясь пiднiмаэться по центральнiй частинi гнiзда та заднiй стiнцi ,доходить до клуба, забираэ вологу та вуглекислий газ i опускаэться вздовж передньоi стiнки виходячи через верхню частину льотка (так звана дифузна вентиляцiя).На данний момент ,з появою розплоду,в дiю вступаэ вже iнший закон-закон максимального збереження тепла при доступi кисня до розплоду ,тому то й закриваэться нижнiй льоток ,а верхнiй вiдкривають всього на 1-3 бджоли. Нiхто пiдмор нiкуди не тягаэ ,в корпусних вiн лежить на днi , яке я мiняю вiдразу при настаннi плюсових денних температур ,не турбуючи бджiл (без розборки гнiзд) ,в лежаках помираючi бджоли виходять з гнiздовоi частини гнiзда ,проходячи пiд заставною i утепленням яке я завернув за гнiздом,в пусту частину вулика( це видно при чистцi дна).
В усіх пасічників підмор лежить на дні,під клубом,нечув що зимою бдоли ідуть помирати,так ів людей нечув що люди ідуть помирати на кладовище,спробуйте в себе цілу зиму невиносити смітя,а складати в коридорі,невпевнений в кваліфікації ваших вчителів,бо ніде в книгах незустрічав щоб санітарний льоток закривали повністю,коли з'являється розплід бджоли стараються робити генеральну уборку,в себе наблюдаю підмор на прильотках,перевчитись завжди важко.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Василий (14.02.2019), Татьяна 07 (14.02.2019)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Шавлюк (14.02.2019)